Opet ista stvar
Kao da ga je neko ukleo: Više nema dilema s kojim igračem na terenu prokletstvo prati Hajduk
Nevjerovatan maler prati jednog igrača Hajduka od starta sezone. Koliko god to zvučalo čudno, ali kada je god na terenu nešto po zlu mora krenuti Splićanima.
Hajduk je na gostovanju Varaždinu bio u rezultatskom zaostatku nakon prvog poluvremena kada je sjajan gol zabio Michele Šego.
Šego je u finišu prvog poluvremena na sjajan način zabio sa 30-ak metara, bio je to sigurno jedan od najboljih golova sezone.
S primljenim golom je na neki način nastavljeno i proklestvo Lovre Kalinića na golu koji nikako ne uspjeva da sačuva svoju mrežu.
Svaki put kada je branio u prvenstvu odbrana Hajduka bi kapitulirala, minimalno jednom. Tako je bilo u prošlom kolu protiv Lokomotive.
Ranije je Kalinić branio u dva prvenstvena meča i to u pobjedama nad Slaven Belupom i Varaždinom i svaki put je primio gol.
Zanimljivo da je sve tri meča na kojim je Kalinić branio Hajduk uspio dobiti rezultatom 2:1, ostaje da se vidi da li će niz biti nastavljen.
Inače, da je spreman sigurno bi na gostovanj Varaždinu branio Ivan Lučić, ali se on povrijedio u Kup meču te mora pauzirati neko vrijeme.
Kalinić nije branio protiv ekipe Mladost Ždralovi jer ga je Gattuso poštedio nakon smrti Tončija Gabrića pa ja među stative stao Lučić.
Na kraju se "jedinica" Splićana povrijedila zbog čega nije mogao nastupiti protiv Varaždina.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Tokom utakmice Hrvatska - Crna Gora
Zagreb i Hrvatska se crvene od stida, u Srbiji ne mogu da dođu sebi zbog sramote na Maksimiru
Danas je sve mnogo drugačije
Najteži potez karijere za Pešića, zvijezdu je zbog banane izbacio iz reprezentacije: "Krivo mi je"
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Srbija sutra igra protiv Latvije
Piksi stao pred novinare u Rigi, jasniji nije mogao biti: "Daj Bože da ga više ne gledam do kraja"
Poznato lice mijenja Karija