Evo šta je poručio trener Banjalučana
Žižović nakon pobjede protiv LASK-a: Bila bi fudbalska nepravda da nismo slavili!
Mladen Žižović se obratio prisutnim medijima na press-konferenciji poslije večerašnje pobjede protiv LASK-a.
FK Borac je ostvario nevjerovatnu pobjedu nakon preokreta protiv austrijskog LASK-a sa 2:1!
Banjalučani su od samog početka imali igrača više, ali je LASK prvi poveo preko Berishe.
Izgledalo je kao da će LASK uspjeti da odnese tri boda iz Banjaluke, ali onda je uslijedio show program u režiji Borca.
Borac je poput Real Madrida preokrenuo! Prvo je Đorđe Despotović izjednačio u finišu utakmice, a onda u 90. minut Skorup pogađa za 2:1.
Nakon utakmice, na press konferenciji za medije prisutnima se obratio Mladen Žižović.
"Malo ko je očekivao da ćemo pobijediti, ajoš rjeđe na način na koji smo pobijedili.
Aposlutno smo od prvog do posljednjeg momenta kontrolisali utakmicu, osim te jedne situacije kada smo primili gol iz kontranapada.
Bila bi fudbalska nepravda da Borac ovo večeras nije dobio. Po energiji, po kvalitetu igre, po svemu smo zaslužili pobjedu.
Na kraju sreća nas je poslužila, a nju treba zaslužiti. Mi smo je itekako zaslužili", rekao je Žižović i dodao:
"Zato se ovaj klub zove Borac. Mi nikada nećemo odustati i nikada se nećemo predati. To ime ovim momcima govori da se moraju boriti do kraja.
To je večeras urodilo plodom. Realno, objektivno, ljudi koji su blizu nas nisu ovo očekivali. To je sve bila dodatna motivacija.
To je možda probudilo i mali inat da mi pokažemo da mi to možemo i na kraju smo bili u pravu u odnosu na većinu Drago mi je da je tako."
Osvrnuo se na preostale dvije utakmice protiv Shamrocka i Omonije.
"Mi želimo da uživamo. Želimo da se izmjerimo sa tim klubovima i da vidimo gdje smo.
Želimo da igramo protiv favorizovanih da vidimo kako je to, kao i kako je igrati sa nama jednakim klubovima.
Za sada imamo sedam bodova i to ako bude dovoljno za prolaz mi ćemo slaviti, ako ne bude. Nema veze, idemo sljedeći put probati.
Prema projekcijama, sedam bodova bi trebalo biti, međutim, to matematički nije sigurno. Treba nam još poneki bod da budemo potpuno sigurni", završio je Žižović.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Projekat je dosta ambiciozan