Foto: Jakov Prkic / CROPIX

Nevjerovatno

Sramotne scene iz Šibenika Marko Livaja će pamtiti dok je živ

Midhat Šljivak

Marko Livaja je po treći put ponio nagradu za najboljeg igrača HNL-a. Gdje god da dođe sjajni napadač je dočekan na vrhunski način, no u Šibeniku nikad neće biti tako. O tome govore scene s ulica.

Plakat s likom Marka Livaje postavljen u Šibeniku prekriven je bojom i na taj način su Šibenčani pokazali da ne žele Hajduk i Livaju u svom gradu.

Hajduk je širom Dalmacije postavio plakate kako bi promovisao svoju televiziju i očekivano je Marko Livaja odabran za zaštitno lice.

Međutim, onaj koji je postavljen u blizini sportske dvorane u Šibeniku nije naišao na odobravanje. On je preko noći prefarban bojom i očigledno je da u ovom gradu ne žele Hajduk i Marka Livaju.

Ove scene su zaista sramotne i nepotrebne. Razumljivo je da splitski klub ima rivalstvo u Šibeniku, no ovakav potez je prava bruka.

Neće sigurno ni Livaji biti svejedno kada vidi šta se desilo. Ovo je direktan udar i na njega.

U međuvremenu se Hajduk naklonio svom kralju. Ponosni su na njega i osvajanje treće nagrade za najboljeg igrača lige koju je osvojio sinoć.

"Čast je kad te kolege izabaru. To je motivacija više za napredak, iako mi godine ne idu u prilog", rekao je Livaja i dodao je:

Potražite više informacija na temu HNL:

"Gledam da ekipa bude bolja, a nagrade će dolaziti. Ne mora biti meni, neka dođu mojim saigračima. Samo je bitno da tim i klub rastu", poruka je Livaje.

On je nagradu za najboljeg u ligi dobio tri puta u prethodne četiri godine.