Čelnici Rangersa su započeli pregovore sa bivšim reprezentativcem naše zemlje Sašom Papcem oko produženja ugovora koji mu ističe u ljeto naredne godine.
"Martin Bain je razgovarao sa Sašom jutros kako bi započeli pregovore o produženju ugovora", rekao je menadžer Rangersa Walter Smith.
Saša Papac je u Rangerse stigao 2006. godine iz Austrije Beč, a prije toga je igrao za Kartnen i Široki Brijeg. Do prije dvije godine je bio i standardni igrač naše reprezentacije, ali je nakon smjene selektora Mehe Kodre odlučio da se više ne odaziva u reprezentaciju.
Pored Papca škotski klub je u pregovorima i sa Kennyjem Millerom,ali prema informacijama iz kluba pregovori ne idu u najboljem pravcu, pa bi reprezentativac Škotske kao slobodan igrač na ljeto mogao preći u Bursaspor.
Promo
Naše mjesto za sve
Otvoren renovirani veliki Bingo Stup
Oko 150 učesnika čistilo deponiju, izletište i planinarilo
Mozzart podržao ekološku akciju u Zabrđu kod Viteza
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Njegove riječi su ostavile sve u nevjerici
Legenda šokirala naciju - Nikola Jokić više ne igra za Srbiju?
Nakon poraza od Austrije
Demirovića navijači ostavili bez teksta: "Ovo nikad nisam doživio, uspjeli smo prepasti Austriju"
Dao svoje viđenje utakmice
Esmir Bajraktarević nakon poraza od Austrije: "Nismo bili sretni i to je fudbal"
Bivši omladinski reprezentativac BiH
Tarik Biberović spremno čeka dres Turske: "Ponosan sam na svoju braću"
Za njega više nema mjesta u klubu