Lagana pobjeda
Nikola Jokić pokazao svu svoju moć i brutalnim triple-doubleom "pomeo" Pistonse"
Košarkaši Denver Nuggetsa upisali su novu pobjedu i to ponovo veoma ubjedljivu, a ovaj put "stradao" je Detroit Pistons.
Sjajno je ekipa Denvera igrala tokom cijelog susreta, a rezultat na kraju bio je čak 134:119 u njihovu korist.
Potpuni preokret na ovoj utakmici viđen je u trećoj četvrtini kada je Nikola Jokić upisao novi triple-double i to na nestvaran način.
Jokić je za manje od 30 minuta provedenih na terenu imao čak 18 ubačenih poena, 17 skokova, te 15 podijeljenih asistencija, što je zaista samo po sebi fenomenalno.
Košarkaši protivničke ekipe niakako nisu mogli da zaustave Jokića, ali i drugi igrači Denvera su ih sa lakoćom izbacivali iz igre, te je na kraju Detroit upisao ubjedljiv poraz.
Najbolji igrač susreta bio je naravno Nikola Jokić koji je utakmicu završio sa 23 ubačena poena, 17 skokova, te 15 asistencija.
Detroit nakon ovog poraza ima omjer od 33 pobjede i 27 poraza i ostali su na šestom mjestu u Istoku.
Sa druge strane Nuggetsi su na drugom mjestu sa pobjedom više od Memphisa.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Wwin liga BiH, 6. kolo
Velež trese kriza: Posušje nosi bodove iz Mostara
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Mijenja stručni štab