Već razmišlja o budućnosti
"Bomba" Fabrizija Romana: Luka Modrić postaje jedan od vlasnika kluba iz Championshipa!
Luka Modrić danas je glavna tema fudbalske javnosti jer se pojavila informacija da će iskusni Hrvat postati jedan od vlasnika Swansea Cityja.
Modrić će u septembru proslaviti svoj 40. rođendan, a iako nema namjeru da se još uvijek penzioniše jasno je da već sada razmišlja o tome čime će se baviti kada okači kopačke o klin.
Fabrizio Romano objavio je danas ekskluzivno da je Modrić odlučio postati jedan od vlasnika kluba koji se takmiči u engleskom Championshipu, a riječ je o Swansea Cityju.
"Luka Modrić postaje jedan od vlasnika Swanseaja. Sve je dogovoreno", saopštio je Romano.
Također, on je istakao da to uopšte ne utiče na igračku karijeru Modrića i ne znači da će se on penzionisati na kraju sezone.
Modrić ima jasan cilj da nastavi igrati još barem jednu sezonu u Real Madridu, a ulazak u Swansea mu je potez za budućnost i želi se okušati i na tom polju.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji
Niko nije zadao takav udarac Vučiću kao Vidić, legenda ne želi da šuti: "Nećemo da kriminalci..."
Nalaze se u problemu pred zadnje kolo
Španci uzdrmani zbog pobjede BiH protiv Grčke: "Okrenuli su grupu naopačke"
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Ni on nije mogao zadržati emocije