Sve je jasno
FK Sarajevo je jednostavnom objavom rekao više od hiljadu drugih riječi
FK Sarajevo poražen je večeras u Banjaluci od Borca s 2:0. Nakon meča Bordo tim je imao zanimljivu objavu na društvenim mrežama.
Nakon što je slavio pobjedu u Kupu Bosne i Hercegovine od 2:0, FK Sarajevo nije uspio ponovo skinuti skalp Borcu. Aktuelni prvak BiH slavio je u prvenstvenom duelu (2:0).
Po mišljenju mnogih, domaći su do tri boda došli uz pomoć sudije Mirze Kazlagića iz Cazina, a Bordo tim je nakon utakmice ostavio zanimljivu poruku na društvenim mrežama.
Uz fotografiju kontroverznog sudije s jedne od utakmica bordo tima ostavili su poruku koja glasi:
"Kad ti je teško ti nemoj stati."
Da li se radi o skrivenoj poruci s Koševa ili jednostavno podršci za ekipu, prosudite sami...
Sarajevo je trećeplasirani tim Wwin lige s 53 boda, ali svakako da je za tim Zorana Zekića najvažniji dio sezone finale Kupa koje igraju protiv Širokog Brijega.
Ipak, sigurno će do kraja željeti da sačuvaju treće mjesto koje drže s tri boda ispred gradskog rivala Željezničara.
Bordo tim će lijepu priliku za trijumf imati već za tri dana kada na Koševu gostuje tuzlanska Sloboda.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Press konferencija bh. tima
Barbarez pred San Marino poručio: "S te strane sigurno da imam neki osmijeh na licu"
Želju mu nije mogao ispuniti
Kramarić razočarao amatera sa Farskih Ostrva, imao jedno pitanje za Hrvata, odgovor je bio kratak
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji