Nije mogao poželjeti boljeg mentora
Zna se ko će najviše žaliti ako Perišić ode iz PSV-a, poruka koja je sve otkrila: "Mali moj..."
Ivan Perišić i Esmir Bajraktarević uspjeli su proteklog vikenda osvojiti s PSV-om titulu prvaka Nizozemske, a iskusni Hrvat je oduševio sve objavom na Instagramu i porukom za reprezentativca Bosne i Hercegovine.
PSV je u samom finišu sezone izveo čudo i uspio je da osvoji titulu prvaka Nizozemske iako je Ajax sve imao u svojim rukama.
No, na kraju je klub iz Amsterdama kiksao u nekoliko mečeva što je PSV znao da iskoristi i "preotme" titulu iz ruku ljutog rivala.
Jedan od najzaslužnijih što je PSV uspio da dođe do trofeja je iskusni Ivan Perišić koji je odigrao nevjerovatnu sezonu u dresu nizozemskog kluba.
On je ljetos iz Hajduka stigao u PSV što je bio pun pogodak jer na 35 mečeva u svim takmičenjima dao čak 16 golova i dodao je 11 asistencija.
Igrači PSV-a su s navijačima proslavili novu titulu, a pored Perišića u centru pažnje našao se i naš Esmir Bajraktarević zbog objave na Instagramu.
Iako se Bajraktarević koji je zimus stigao u PSV nije naigrao u prvoj ekipi na kraju je dobio medalju, te je za našeg reprezentativca ovo prva titula koju je osvojio u seniorskoj konkurenciji što će sigurno pamtiti.
Bajraktarević je podijelio nekoliko fotografija s proslave, a jednu od njih je na Instagramu objavio i Perišić sa sjajnom porukom.
"Mali moj, mi smo šampioni", napisao je Perišić.
Inače, iskusni hrvatski reprezentativac je odmah po dolasku Bajraktarevića u PSV pokazao da je pravi profesionalac i gospodin, te je postao poput mentora za bh. igrača kojem je ovo prvi ozbiljniji izazov u karijeri.
Bajraktarević je za prvi tim PSV-a odigrao četiri utakmice dok je u dresu rezervne ekipe upisao devet nastupa, te je dao jedan pogodak.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Kako su završili, tako je počelo
Beograd i Srbija večeras na Marakani gledaju tužnu sliku srpskog fudbala
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
U toku je "rusifikacija"
Scene koje bole Evropu: Nevjerovatno šta Rusi rade od čuvene Donbass Arene
Velež ostvario pobjedu
Čudo Almedina Ziljkića na Areni Rođeni!
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Pripremna utakmica za obje ekipe