Aktuelni svjetski prvaci ekipa Red Bulla će poput velikog broja ekipa, svoj novi bolid predstaviti prije početka predsezonskih testiranja u Valenciji.
Novi Red Bull RB7 bit će predstavljen 1.februara u 08:30 sati, te će se istoga dana pojaviti na stazi. Tog dana se zvanično u Valenciji predstavljaju četiri ekipe, uz Red Bull, to su Mercedes GP, Williams, STR i Lotus.
Promo
U novoj opremi do novih pobjeda
OFK Vida iz Gradačca uz Mozzart do višeg ranga
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ponovo je bio bez dlake na jeziku i isprozivao Piksija kao nikad prije
Ovakav udar na režim se ne pamti! Zbog ovih riječi Rade Bogdanović više neće moći na TV ekrane
Emin Sefershaev morao kući