Portsmouth i dalje nastavlja igru oko spora sa novcem za Sulleyja Muntarija i našeg reprezentativnog golmana Asmira Begovića.
Mornari su već u drugotrajnom sporu sa Tottenhamom koji želi milion funti za našeg Asmira Begovića. Portsmouth je Tottenhamu prodao Younesa Kaboula, a u dogovoru je bio i prelazak reprezentativnog golmana BiH, koji je odbio preći na White Hart Lane i potpisao za Stoke.
No, u prodajnoj klauzuli je ostao upisan jedan milion funti, kojeg čelništvo Portsmoutha sada mora isplatiti Spursima.
"Mi smo u pravnom procesu i mislim da ćemo se u nasudu pojaviti u martu", rekao je izvršni direktor Portsmoutha, David Lampit.
Čelnici sa Fratton Parka žele skupiti novac na bilo koji način. Obratili su se FIFA-i zbog novca koji im duguje Inter još od kupovine Sulleya Muntarija. Mornari tvrde da im milanski tim duguje milion eura.
"Obratili smo se FIFA-i i nadam se da će to biti riješeno do kraja sezone. To je frustrirajuće", rekao je Lampitt.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Sjajan potez selektora Zmajeva
Svi su vidjeli šta je Barbarez uradio nakon gola Alajbegovića, ovo su doživjeli samo rijetki!
Dosta toga je jasnije
Srbe će tek sada da zaboli poraz od Turske, hvataju se za glavu: "Ovo je pakao"
Nakon remija sa Čelikom
Janković nezadovoljan: "Ne sviđaju mi se scene nakon utakmice"
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji
Niko nije zadao takav udarac Vučiću kao Vidić, legenda ne želi da šuti: "Nećemo da kriminalci..."
Srbija sutra igra protiv Latvije