Napadač italijanske Sampdorije Federico Macheda vjeruje kako može umnogome doprinijeti igri Manchester Uniteda, kada se tamo vrati sa pozajmnice na kraju ove sezone.
Macheda (19), nalazi se na pozajmnici u klubu iz Genove do kraja ove sezone, a njegov je prioritet, kako kaže, povratak na Old Trafford gdje namjerava dokazati svoje kvalitete.
"Prvo želim vidjeti kakvu bih budućnost mogao imati u Ebgleskoj. Uvijek sam govorio kako se želim vratiti u Manchester United, jer su Crveni đavoli klub najvišeg nivoa. Ja se želim dokazati na Old Traffordu kao igrač na kojeg mogu računati u budućnosti, koju vidim u Manchesteru", rekao je Macheda.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Slavni fudbaler se oglasio pismom
Crna nedjelja za režim, pao je prvi veliki grad! Vidić srušio Vučića: "Vidim Srbiju koja se..."
Analiza bivšeg napadača
Cassano nikoga ne štedi, a onda je došao red na Modrića: "Allegri će mu samo reći da..."
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Navijači u službi politike