Odličan meč za bh. fudbalera
Kakvog dragulja ima Bosna i Hercegovina! Esmir Bajraktarević zabio i drugi gol protiv Groningena
Esmir Bajraktarević igra utakmicu života u dresu PSV-a progiv Groningena jer je uspio već zabiti dva gola i to nakon što je ušao u igru na poluvremenu.
PSV se nalazi pred pobjedom protiv Groningena u meču trećeg kola nizozemskog prvenstva i to zahvaljujući Esmiru Bajraktareviću.
Nakon prvog poluvremena rezultat na semaforu bio je 1:1, a golove su postigli Til i Willumsson.
No, tada na poluvremenu trener PSV-a na teren šalje našeg Bajraktarevića što je bio pun pogodak jer je bh. dragulj u svega 20 minuta uspio da zabije čak dva gola.
Prvi gol Bajraktarević je postigao već u prvom dodiru s loptom kada je sa vrha kaznenog prostora pogodio za 2:1.
PSV je tri minute kasnije došao do 3:1 golom Van Bommela, a Esmir je na scenu stupio ponovo u 66. minuti.
Bh. fudbaler se sjajno snašao jer je jednu odbijenu loptu uspio uhvatiti na volej i poslati u mrežu za 4:1.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Press konferencija selektora Bosne i Hercegovine
Jasna poruka Barbareza pred Austriju: "Da razmišljam o bodu ne bih se bavio ovim poslom"
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Danas je sve mnogo drugačije
Najteži potez karijere za Pešića, zvijezdu je zbog banane izbacio iz reprezentacije: "Krivo mi je"
Srbija sutra igra protiv Latvije
Piksi stao pred novinare u Rigi, jasniji nije mogao biti: "Daj Bože da ga više ne gledam do kraja"
Specijalni pred novom avanturom