Zaostala utakmica 1. kola Wwin lige BiH

Luka Bilbija sudi derbi između Zrinjskog i Sarajeva

Haris Zilić

Nakon završetka reprezentativne pauze nastavlja se Wwin liga Bonse i Hercegovine utakmicama sedmog kola koje su na rasporedu naredni vikend.

Prije redovnog sedmog kola u srijedu 10. septembra odigrat će se i zaostala utakmica prvog kola.

U Mostaru će snage odmjeriti Zrinjski i Sarajevo.

Ovo će biti ujedno i jedan od derbija prvenstva, a utakmica je prethodno prolongirana zbog evropskih obaveza pomenutih klubova.

Meč počinje u 20 sati, a danas je izvšreno i delegiranje za ovaj susret.

Pomenuti derbi će suditi Luka Bilbija iz Prijedora.

Pomoćnici Bilbiji će biti Senad Ibrišimbegović iz Travnika i Hasan Nanić iz Bužima.

Četvrti sudija na pomenutoj utakmici je Antonio Tomić iz Kreševa.

U ovaj duel Sarajevo ulazi sa šeste pozicije i sedam osvojenih bodova u pet kola što ne zadovoljava navijače Bordo tima.

Potražite više informacija na temu WWin liga BiH:

Zrinjski je odigrao samo tri prvenstvene utakmice u tekućoj sezoni i skupili su četiri boda.

Sigurno nas u srijedu u Mostaru očekuje dosta uzbuđenja.

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.