Zaostala utakmica 1. kola Wwin lige BiH
Luka Bilbija sudi derbi između Zrinjskog i Sarajeva
Nakon završetka reprezentativne pauze nastavlja se Wwin liga Bonse i Hercegovine utakmicama sedmog kola koje su na rasporedu naredni vikend.
Prije redovnog sedmog kola u srijedu 10. septembra odigrat će se i zaostala utakmica prvog kola.
U Mostaru će snage odmjeriti Zrinjski i Sarajevo.
Ovo će biti ujedno i jedan od derbija prvenstva, a utakmica je prethodno prolongirana zbog evropskih obaveza pomenutih klubova.
Meč počinje u 20 sati, a danas je izvšreno i delegiranje za ovaj susret.
Pomenuti derbi će suditi Luka Bilbija iz Prijedora.
Pomoćnici Bilbiji će biti Senad Ibrišimbegović iz Travnika i Hasan Nanić iz Bužima.
Četvrti sudija na pomenutoj utakmici je Antonio Tomić iz Kreševa.
Potpis na Koševu
Anomnachi Chidi novi fudbaler FK Sarajevo
U ovaj duel Sarajevo ulazi sa šeste pozicije i sedam osvojenih bodova u pet kola što ne zadovoljava navijače Bordo tima.
Zrinjski je odigrao samo tri prvenstvene utakmice u tekućoj sezoni i skupili su četiri boda.
Sigurno nas u srijedu u Mostaru očekuje dosta uzbuđenja.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Kalkulacije su počele
Nikad veće interesovanje za utakmicu Bosne i Hercegovine u Hrvatskoj: Samo da Bosanci...
Odigrali neriješeno protiv Ekvadora
Historijski bod Curacaa od ogromnog je značaja i za Bosnu i Hercegovinu, evo i zašto!
Nakon utakmica odigranih sinoć i jutros
Evo kako izgleda poredak trećeplasiranih reprezentacija i kakve su šanse BiH za prolaz dalje!
Selektor Gane sarkastičan
Gana opljačkana pred očima cijelog svijeta: "Imaju sreće što je VAR otišao na kafu"
Predsjednik nazvao Infatina