Trener tima iz Doboja
Maksimović jasan: Dvije utakmice gubimo u posljednjim sekundama, nadam se da će se to vratiti sutra
Nogometaši Sloge će nakon poraza od Borca igrati na domaćem terenu protiv Širokog Brijega.
Odigrala je Sloga dobru i borbenu utakmicu protiv Borca u Banjaluci, ali na kraju su se bez bodova morali vratiti u Doboj.
Šansu da upišu bodove imat će već sutra kada na svom terenu dočekuju ekipu Širokog Brijega.
Završen veliki posao
Zasjali reflektori u Doboju
Trener Sloge iz Doboja, Marko Maksimović, najavio je utakmicu koja se igra sutra.
"Očekuje nas zahtjevna utakmica protiv kvalitetnog tima, ekipe koja je pokazala veliki kvalitet gdje su do isključena protiv Zrinjskog možda bili i bolji.
Mi poslije serije teških gostovanja, dolazi nam težak protivnik, ali igramo na domaćem terenu, a momci će biti spremni da dođemo do tri boda i da prekinemo seriju loših rezultata.
Što se tiče igre to je bilo kvalitetno, dvije utakmice smo izgubili u posljednjim sekundama i nadam se da će nam se to vratiti već sutra."
Utakmica između Sloge i Širokog Brijega igra se sutra sa početkom od 13:30 sati.
Glavni sudija ove utakmice biti će Miloš Gigović.
Promo
Od pametnog sata do prstena:
Raiffeisen banka prva u BiH lansirala potpuni spektar digitalnih novčanika
Večer za pamćenje uz mjuzikl Sarajevo moje drago
U Narodnom pozorištu održana promocija knjige “Lizozim – enzim budućnosti”
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Pojavio se u Areni
Beogradski muk nakon utakmice, a jedan čovjek je izazvao posebnu pažnju
Nakon toga sve se promijenilo
Ovaj čovjek je kriv što Dušan Tadić više ne igra za Srbiju, uradio je neoprostivo i više nema spasa
Tektonske promjene u FK Željezničar
Ulazak investitora na Grbavicu donosi i dobro poznato trenersko ime iz regiona?! · Saznajemo
Nestvarno drugo poluvrijeme