Mladi veznjak iz Obale Slonovače, Abdul Razak debitovao je za Manchester City u utakmici sa West Bromom koju su Građani pobijedili sa 3:0.
19-godišnji veznjak pozvan je za utakmicu sa West Bromom koju je počeo sa klupe. Priliku je dobio u posljednjih nekoliko minuta kada je ušao umjesto Davida Silve. Iako je vrlo malo vremena proveo na terenu, u Cityju su zadovoljni pokazanim.
"On je talenat. Trenirao je sa nama redovno, ali dobio je poziv, jer smo imali dva napadača na klupi, Joa i Džeku. Nismo imali dovoljno veznjaka", rekao je prvi trener Cityja, David Platt, dodavši:
"Da nije bila takva situacija vjerovatno ne bi dobio priliku. Međutim, on ima sajne sposobnosti, u to nema sumnje".
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Nemile scene nakon završetka meča
Vinčić svirao kraj, a onda su Donnarumma i Gattuso izgubili živce zbog bezobrazluka Izraelaca
Nakon debakla na Eurobasketu i poraza od Finske
Srbija je u totalnom šoku, ali ove riječi će tek da odzvanjaju: Pešićeva žrtva nije mogla da šuti
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru