Blackburn pripremio sedam miliona za Elma

Blackburn je pripremio sedam miliona eura za veznjaka AZ Alkmaara Rasmusa Elma, navodio talkSPORT.

Elm se smatra jednim od najtalentovanijih švedskih igrača, a već je skupio 14 nastupa u dresu reprezentacije.

Lazio je također pokazao interes za ovog 22-godišnjaka. No, on bi radije preselio u Englesku gdje je za sada interes pokazao samo Blackburn.

Steve Kean, menadžer Roversa, izrazio je interes da na ljeto dovede veznjaka, a još se sa timom sa Ewood Parka povezivao Juan Roman Riquelme.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.