Brazil je s 2:0 u nedjelju, na stadinu Emirates u Londonu, savladao Škotsku u prijateljskoj utakmici. Oba gola za Karioke postigao je Neymar.
Ipak, da sve ne protekne u najboljem redu, pobrinuli su se navijači Škotske koji su dvostrukog strijelca, inače mladog 19-godišnjeg napadača Santosa, gađali bananom.
"Žalosno je što se ovakve stvari događaju. No, ovaj veliki moment u karijeri mi ne može ništa pokvariti. Pobijedili smo, ja sam postigao dva gola i sada samo želim slaviti", kazao je Neymar.
Nedavno su navijači Zenita na identičan način vrijeđali Brazilca Roberta Carlosa, od ove zime člana Anžija iz Mahačkale.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Donio odluku
Svetislav Pešić više nije selektor Srbije!
Nevjerovatne scene iz Rige
Pešić nije mogao da šuti, ostavio je Srbiju u nevjerici: "Umjesto na trening išli su u crkvu"
Trener Borca pun pohvala
Marinović svjestan šta predstavlja Grbavica: "Željezničar igra kod kuće sa posebnim motivom"
Očito je zadovoljan saradnjom u redovima Zmajeva
Adis Bećiragić u svoj klub doveo reprezentativca Bosne i Hercegovine! · Zvanično
Želju mu nije mogao ispuniti