Hrvači sarajevske Bosne osvojili su prvo mjesto u ekipnom poretku na međunarodnom turniru "Kup grada Sarajeva", koji je održan u povodu obilježavanja Dan grada Sarajeva.
Bosna je u konkurenciji 18 ekipa iz Albanije, Slovenije, Srbije, Crne Gore, Makedonije i BiH slavila ispred reprezentacije Crne Gore i trećeplasiranog HK "Vindija" iz Varaždina.
Pehar za najuspješnijeg domaćeg takmičara dodijeljen je Adinu Ćosiću koji je i po tabeli osvojio najviše tehničkih poena. Zlatnim medaljama okitili su se i Adem Milanović, Hamza Malagić, Agron Sadikaj, Nihad Hrbat, a srebrenim medaljama Ajdin Hasanović, Meldin Kadrić, Ermin Ćosić i Elvir Ćosić.
Za najboljeg stranog takmičara proglašen je reprezentativac Albanije Amarildo Xantia u kategoriji do 75 kg.
Turnir je održan u olimpijskom centru "Zetra", saopćeno je iz Hrvačkog kluba Bosna.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e