Nogometaši ST.Paulija će 23. aprila u okviru Bundeslige ugostiti Werder pred praznim tribinama.
Susret 28. kola Bundeslige sa Schalkeom prekinut je u finišu duela, nakon što su domaći navijači gađali sudiju plastičnom čašom piva. Utakmica je prekinuta i registrovan je rezultat koji je bio aktuelan u trenutku prekida, 2:0 za Schalke.
St. Pauli zauzima 17. mjesto na tabeli Bundeslige, sa 28 bodova, koliko ima i Wolfsburg. Nalaze se u zoni ispadanja, ispred posljednjeplasirane Borussije iz Mönchengladbacha. Do 23. aprila St. Pauli će gostovati Bayeru iz Leverkusena i Wolfsburgu.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Očito je zadovoljan saradnjom u redovima Zmajeva
Adis Bećiragić u svoj klub doveo reprezentativca Bosne i Hercegovine! · Zvanično
Nije sve bilo "fer i korektno" nakon utakmice
Turci slavili, za to vrijeme pred dvoranom nastao pravi haos, zbog njih i Grka reagovala i policija!
Spektakularan gol zabio je Eder Militao