Moskovski Lokomotiv savladao je Kuban iz Krasnodara s 2:1 u trećoj, ujedno posljednjoj utakmici subotnjeg programa 7. kola ruske Superlige.
Iako se Kuban na samom početku sezone nametnuo kao ugodno iznenađenje, Lokomotiv je bez većih problema na svom stadionu došao do pobjede. Brazilcu Maiconu trebalo je svega pet minuta da savlada gostujućeg golmana Aleksandra Budakova.
Trijumf je Moskovljanima osigurao bh. reprezentativac Senijad Ibričić. Bivši Hajdukov veznjak pogodio je u 60. minuti. Gosti iz Krasnodara uspjeli su ublažiti poraz preko Traorea u 83. minuti. Lokomotiv se sada bodovno izjednačio sa vodećim Zenitom, koji doduše ima utakmicu manje. Kuban je sada na trećoj poziciji sa 12 bodova.
Premier liga Rusije, 7. kolo:
Lokomotiv - Kuban 2:1 (Maicon 6, Ibričić 60/ Traore 83)
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Pregovori traju, Zvezda ne odustaje
Pređene crvene linije, Tadić će na Marakani dobiti što niko nikad nije: "Napraviće životnu grešku"
Navijači u službi politike
Ponoćni marš nadomak Srbije, počela je invazija nabrijanih Albanaca: "Dolazi vam kraj!"
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e
Kosovo i Bosna i Hercegovina dobili su najteži mogući udarac: "Te države ne postoje?"
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Onda je shvatila da nije realno