Na prvu godišnjicu najvećeg incidenta kojeg je Fernando Alonso imao u McLaren Mercedesu (međusobno blokiranje na treningu za VN Mađarske) Španac je opet ''oprao'' svoju bivšu ekipu.
- Prošle godine sam se imao priliku boriti za naslov prvaka, ali sam znao da to ne bi imao ove godine da sam ostao tamo.Sigurno mi ništa ne bi bilo bolje nego što je danas u ekipi Renaulta, jer ne bih imao pravo pobjediti - poručio je Alonso misleći na trenutačnu situaciju u McLarenu i odnos Lewisa Hamiltona
i Heikkia Kovalainena.
Heikki je na VN Njemačke pustio Lewisa Hamiltona ispred sebe bez borbe što je naravno probudilo špekulacije o timskim naredbama u McLarenu. Naravno u takvoj situaciju Hamilton je broj 1, Kovalainen broj 2.
- Svi vozači u našoj ekipi su potpuno ravnopravni . To vam mogu potvrditi svi vozači koji su vozili za nas, osim jedne osobe - izjavio je Ron Dennis misleći naravno na Alonsa kojem je čak poslao i zanimljivo upozorenje. - Kada je raskidao ugovor sa našom ekipom odredili smo uslove kako se obe strane moraju ponašati nakon razlaza - naglasio je Ron.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nakon poraza od Italije u 3. kolu
Dobre stare kalkulacije: Jasno je šta Bosni i Hercegovini treba za prolaz u drugi krug Eurobasketa!
Nakon debakla na Eurobasketu i poraza od Finske
Srbija je u totalnom šoku, ali ove riječi će tek da odzvanjaju: Pešićeva žrtva nije mogla da šuti
Danas je sve mnogo drugačije
Najteži potez karijere za Pešića, zvijezdu je zbog banane izbacio iz reprezentacije: "Krivo mi je"
Novi poraz 'Psihopate'
Vaso Bakočević došao u Zagreb, uzeo lovu i otišao kući uz nevjericu na licima ljudi
Press konferencija selektora Bosne i Hercegovine