Paul Gasol, sjajni centar Los Angeles Lakersa, potvrdio je svoj nastup za špansku košarkašku reprezentaciju na Evropskom prvenstvu u Litvi.
Eurobasket će se od 31. avgusta do 18. septembra održati u Litvi, a ugostit će neke sjajne košarkaške iz cijele Evrope. Posebno se to odnosi na Dirka Nowitzkog (Njemačka), Tonyja Parkera (Francuska), te Paula Gasola (Španija).
Gasol je potvrdio svoj nastup za nacionalnu vrstu, nakon što su njegovi Lakersi ispali u polufinalu Zapadne konferencije protiv Dallasa (0:4).
Centar Lakersa nije igrao posljednja dva ljeta za Španiju, no u Litvi će svojim sunarodnjacima pomoći da odbrane naslov najbolje evropske reprezentacije.
Promo
Deset dana muzike, plesa i pun trg obilježili festival
Summertime Madness Fest uz Mozzart donio sjajnu zabavu u Sarajevo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Klub ga predstavio
Deni Milošević novi igrač FK Željezničar! · Zvanično
Legenda svjetskog tenisa
Novak Đoković Srbiju sprema na neizbježan trenutak, sada je svima jasno kakav je plan
Srbin odigrao sjajan meč protiv Fritza
Đoković se svađao sa publikom i sudijom, plasirao se u polufinale US Opena, pa plesom nasmijao sve!
Odabrali susjednu zemlju
Žestok udarac za Hrvatsku, dvojica ne žele nositi dres Vatrenih - "Želje tih momaka su sada jasne"
Završava se ljetna pijaca u najjačim ligama