Poljaci znaju kako se riješiti nasilja na stadionima
Policija slike huligana objavila na internetu
Poljska policija objavila je na interentu fotografije 51 navijača-huligana, te na taj način jasno poručila kako neće tolerisati nasilje na nogometnim terenima.
Fotografije 51 huligana koji su pravili nerede tokom finalne utakmice Poljskog kupa 3. maja u Bydgoszczu smještene su na policijskim službenim internet stranicama.
Tamošnja policija saopštila je kako je cilj da se javno prepoznaju pomenuti huligani, te kako bi to bio jasan znak da se nasilje na stadionima neće tolerisati.
Poljska je, podsjetimo, zajedno s Ukrajinom domaćin Evropskog prvenstva 2012. godine, pa je pod pritiskom da dokaže kako može iskorijeniti navijačko nasilje na nogometnim terenima.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Na društvenim mrežama
Oglasio se Avdić, baš kao svojevremeno Baždar!
Bijeli gube u Varaždinu
Bruka Hajduka u prvom poluvremenu: "Nisam mislio da ću ovo ikada reći, ali..."
Ponovo je bio bez dlake na jeziku i isprozivao Piksija kao nikad prije
Ovakav udar na režim se ne pamti! Zbog ovih riječi Rade Bogdanović više neće moći na TV ekrane
Još jedan čuveni Orao okrenuo leđa Svetislavu Pešiću
"Sve je ličilo na 2005. godinu, pile se kafe odvojeno, nemoguće je da zaboraviš Aleksu i Vanju..."
Ubrzo će ipak sve biti kako treba