David de Gea se nije oglasio na ponudu šestogodišnjeg ugovora Atletico Madrida. Gill Marin, predsjednik Jorgandžija kaže da će mladi španski golman završiti u Manchester Unitedu.
Gil kaže kako je Atletico Madrid De Gei ponudio šestogodišnji ugovor sa uduplanom platom, no on se nije oglasio, te će po svemu sudeći preseliti na Old Trafford.
"Osjećam da će otići u United. Ponudili smo mu novi šestogodišnji ugovor sa uduplanom platom, ali on nije ništa odgovorio. Sudeći po De Gei i njegovoj majci, čini se da neće prihvatiti", rekao je predsjednik Atletico Madrida.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Turska je u finalu
Grčka se večeras nije ništa pitala! Ataman obećao medalju i ispunio!
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
19-godišnjak pred sjajnim potpisom