Arsenal bi danas mogao i službeno objaviti dovođenje napadača francuskog prvaka Lillea Gervinha.
Engleski mediji tvrde da je Arsenal već sve dogovorio sa Lilleom i Gervinhom, te da je za 10,5 miliona funti uspio obaviti ovaj transfer.
Gervinho, koji ima 24 godine, dogovorio je sa Arsenalom ugovor na četiri godine i očekuje se da Topnici danas i službeno potvrde ovaj transfer.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Srbija sutra igra protiv Latvije
Piksi stao pred novinare u Rigi, jasniji nije mogao biti: "Daj Bože da ga više ne gledam do kraja"
Nakon poraza od Italije u 3. kolu
Dobre stare kalkulacije: Jasno je šta Bosni i Hercegovini treba za prolaz u drugi krug Eurobasketa!
Danas je sve mnogo drugačije