Goran Perak, nekadašnji igrač Željezničara karijeru će najvjerovatnije nastaviti u redovima novog hrvatskog prvoligaša Lučkog.
Sada već bivši veznjak Željezničara, Goran Perak, u razgovoru za SportSport.ba rekao je da će karijeru najvjerovatnije nastaviti u Lučkom.
"Od prvog dana priprema treniram u Lučkom. U opticaju imam i neke ponude iz inostranstva, no ukoliko to propadne ostajem u Lučkom. Momčad je ove sezone upala u društvo najboljih i svi se nadamo da u istom nećemo plesati samo jedno ljeto", rekao je Perak.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nakon debakla na Eurobasketu i poraza od Finske
Srbija je u totalnom šoku, ali ove riječi će tek da odzvanjaju: Pešićeva žrtva nije mogla da šuti
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Poznato lice mijenja Karija