Ne može bez Katie i Florencije

Tevez definitivno napušta City

Carlos Tevez, napadač Manchester Cityja, obavijestio je čelike tima sa Eastlandsa da želi napustiti klub u ovom prelaznom roku. Građani se nisu do sada odazvali i razgovarali sa Argentincem.

Tevez je i ranije izražavao želju da napusti Manchester City, kako bi bio bliže svojoj porodici. Ponovo je naveo isti razlog, jer kako kaže, teško mu je živjeti bez dvije kćerke, Katie i Florencije.

"Teškog srca moram obavijestiti Manchester City da želim napustiti klub. Imam veliki respekt prema klubu, navijačima i vlasniku. Šeik Mansour je imao veliko poštovanje prema meni", rekao je Tevez, dodavši:

"Nadam se da me ljudi razumiju da sam živio u teškim okolnostima protieklih 12 mjeseci, u odnosu na moju porodicu. Živjeti bez moje djece u Manchesteru je nevjerovatan izazov za mene. Sve što sam učinio, učinio sam za moje kćeri, Katie i Florenciju. Moram im biti bliže i provoditi više vremena s njima. Trebam ih da bih bio sretan, jer oni su mi sada sve u životu. Moram biti na mjestu gdje se mogu adaptirati".

"Biti kapiten, plasirati se u Ligu prvaka, osvojiti FA kup i završiti kao najbolji strijalac prošle sezone su stvari koje me čine vrlo ponosnim. Nadam se da će navijači Cityja shvatiti da sam davao sve od sebe na terenu i da sam bio odan klubu", kaže argentinski napadač.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.