Ze Roberto, iskusni brazilski veznjak, potpisao je dvogodišnji ugovor sa Al Gharafom Stporting Clubom iz Katara.
Juninho, jedan od najboljih izvođača slobodnih udaraca na svijetu, nedavno je napustio ovaj katarski klub i vratio se u Vasco de Gamu, a Ze Roberto bi trebao biti njegova zamjena.
Brazilski veznjak nije uspio dogovoriti sa Hamburgom produživanje ugovora. Njemački klub mu je nudio produženje za jednu godinu, a Za Roberto je želio na dvije. Tako da će karijeru nastaviti u Kataru.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Novi poraz 'Psihopate'
Vaso Bakočević došao u Zagreb, uzeo lovu i otišao kući uz nevjericu na licima ljudi
Poznato lice mijenja Karija
Srbija već ima novog selektora - Još samo to da saopšte Svetislavu Pešiću!
Nakon debakla na Eurobasketu i poraza od Finske