U Borcu se potajno nadaju čudu

Cvetković: Morali smo biti malo ofanzivniji

Filip Tarik Dizdar

Poslije katastrofalnog i ponižavajućeg poraza od 5:1 protiv Maccabia u Haifi u taboru našeg prvaka još uvijek vidaju rane, koje će teško da zarastu.

I pored svega na Gradskom stadionu u Banjoj Luci pripremaju se za revanš susret i potajno se nadaju u čudo, tačnije da mogu ostvariti pobjedu od 4:0 koja bi im garantovala plasman u nardno kolo.

"Morali smo biti  u kojoj je moja momčad odigrala odlično sve do tog kobnog 71.minuta", rekao je Cvetković.

Mnogi su mu zamjerili što je u 68.minutu iz igre izveo najbioljeg igrača Borca, štopera Bojana Markovića, a u igru uveo Bojana Petrića koji se nije baš najbolje snašao.

"Marković je sam tražio izmjenu jer su ga počeli hvatati grčevi. On je u klub stigao sedam dana prije utakmice u nije imao vremena da se uigra i pripremi. Radi se o dobrom igraču. Pali smo u tih zadnjih dvadesetak minuta meča , a i vlažnost na terenu je bila ogromna u nesnošljiva. Dok smo mi padali Maccabi se dizao i stigao je do pobjede" rekao je Cvetković.

Nekadašnji igrač Dinama iz Zagreba ne gubi nadu i vjeru uoči uzvrata koji se igra u Banjoj Luci.

"Poraz u Izraelu je težak, ali niko nema pravo da se unaprijed preda. Zadnja dva dana smo osvježili momčad i vratili im samopouzdanje i sad ćemo se pripremiti za srijedu. Ja vjerujem da mi imamo snage i da ćemo u Banjoj Luci sve učiniti da dođemo, ako ništa drugo, onda do pobjede", kazao je Cvetković.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.