Nakon sinoćnjeg susreta u kojem je Borac bio bolji od Maccabija, trener Izraelaca Elisha Levy rekao je da je Borac zasluženo pobjedio u revanšu, ali je i naglasio da bi njegov tim teško izborio plasman dalje da u Haifi nije obezbjedio ubjedljivu pobjedu.
"Ta prva utakmica je bila presudna, jer tu smo napravili presudan iskorak ka narednom kolu. Da nismo imali tako dobar rezultat bilo bi teško u Banjoj Luci, jer Borac je potvrdio sve ono što sam ranije rekao, a to je dobra i kvalitetna ekipa", rekao je Levi i dodao:
"Mi smo i u revanšu imali dosta sreće, jer protivnik je poveo i imali su neke prilike, ali jedan naš gol donio je mir u naše redove. Željeli smo da pobijedimo i u revanšu, ali je Borac bio bolji."
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Trener Borca pun pohvala
Marinović svjestan šta predstavlja Grbavica: "Željezničar igra kod kuće sa posebnim motivom"
Opet ih je naljutio
Albanci ne dolaze u Beograd zbog Vučića, u Srbiji lude: "Diktator..."
Na društvenim mrežama
Oglasio se Avdić, baš kao svojevremeno Baždar!
Slavili sa minimalnih 1:0