Pobjedom 2:0 nad Željezničarom zadovoljan je i Haris Medunjanin, bh. reprezentativac i desetka izraelskog Maccabija.
"Željo je odigrao fantastično prvo poluvrijeme i mogli su dati dva gola. Međutim, mi smo u nastavku zaigrali puno bolje i mogli smo postići četiri ili pet golova. Željo se pokazao kao vrlo dobra ekipa. Sarajlija sam i navijam za Želju, ali sam isto tako profesionalac koji sada igra za Maccabi i krivo mi je kada su mi psovali s tribina, ali to je fudbal", kazao je naš reprezentativac i desetka Maccabija, Haris Medunjanin, uz dodatak:
"Znam da će me navijači dočekati sjajno kada bude reprezentacija igrala, a ovo je ipak nešto drugo. Ne znam kako će Željini igrači u Izraelu igrati na temperaturi od 40 stepeni, jer ja se još uvijek nisam navikao na to".
Željezničar će u Tel Avivu na Bloomfield stadionu gostovati tačno za sedam dana, dakle narednog četvrtka.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Upisali ubjedlji poraz
Srbija "razbijena" na otvaranju Svjetskog prvenstva i to od autsajdera!
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru
Hrvati će biti bijesni kada vide šta je nakon utakmice izjavio Stevan Jovetić: "Bolji su, ali..."
Donio odluku
Svetislav Pešić više nije selektor Srbije!
Na Marakani milioni, ali...
Turci objavili zaradu Crvene zvezde od prodaje Cherifa Ndiayea - Nije ono čemu su se nadali
Derbi 4. kola Wwin Prve lige FBiH
Odlična utakmica i drama u Gabeli: Sloboda promašila penal u 95. minuti, pa Smajić zabio za trijumf
Pobjeda Liverpoola, a Kerkez u glavnoj ulozi