Uoči sutrašnje utakmice između Maccabija i Željezničara u Tel Avivu je održana press konferencija, a menadžer Plavih, Amar Osim, još jednom je ponovio da je izraelska momčad apsolutni favorit.
"Mi ne očekujemo ništa spektakularno jer vidjeli ste da smo u prvoj utakmici dobro igrali, a pretrpjeli smo poraz. Potrudit ćemo, ali ne možemo dati obećanje da ćemo uraditi nešto više", rekao je Osim.
"Uvijek nastojim biti realan. Maccabi nije dobro igrao u prvom poluvremnu u Sarajevu, ali u drugom dijelu je bio mnogo bolji, tako da nemamo razloga biti optimistični", dodao je menadžer Plavih.
Najviše problema odbrani Maccabija u prvoj utakmici zadavao je Sulejman Smajić, pa su izraelski novinari upitali Osima kako će nadoknaditi njegovo neigranje.
"Mi nemamo toliko dobrih igrača kao što je Smajić, no s druge strane imamo igrače koji zeljno iščekuju da pokažu šta znaju", rekao je Osim.
"Medunjanin je odličan igrač ali sam siguran da će Maccabi naći dostojnu zamjenu za njega, tako da se njegov nedostatak neće ni osjetiti", na kraju je dodao menadžer Željezničara.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Spustio se nekoliko rangova niže
Nekada je bio ljubimac navijača FK Sarajevo: Dušan Hodžić predstavljen u novom klubu
Slavili sa minimalnih 1:0
Igru briši, bodove piši: Hrvati jedva pobijedili Farska Ostrva, zna se šta Dalića najviše zabrinjava
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
Nije baš previše dobro