Najveći favorit za napredovanje u diviziju A, Njemačka, savladala je danas u Sarajevu kadetsku košarkašku reprezentaciju BiH sa 106:70.
Nijemci su veliku prednost stekli već u prvoj četvrtini koju su dobili sa 31:13, a ni u nastavku naši momci nisu mogli mnogo toga napraviti. Repriza lošeg početka u prvom poluvremenu desila se i u drugom, pa pobjednik susreta ni u jednom trenutku nije nio upitan.
Nakon današnje utakmice, izabranici Gorana Šehovca upisali su drugi poraz (jedan poraz od Crne Gore je prenešen iz ranijeg takmičenja) u grupi E koja se bori za klasifikaciju od 1. do 8. mjesta i time znatno umanjili svoje šanse za jedno od dva mjesta koja vode u diviziju A.
Slijedeći susret naša reprezentacija igra sutra u 20.30 sati protiv Bjelorusije.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Zanimljivo viđenje situacije
Pobjegao iz Beograda, pa je imao šta da kaže o Zvezdi i Srbiji: "U Novom Pazaru su ljudi stalno..."
Nakon poraza od Italije u 3. kolu
Dobre stare kalkulacije: Jasno je šta Bosni i Hercegovini treba za prolaz u drugi krug Eurobasketa!
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Ne žele ga gledati u Kataru