Liverpool se uključio u utrku sa još dva kluba za potpis veznjaka Real Madrida Fernanda Gaga, piše Marca.
Španski dnevnik tvrdi da će se Liverpool boriti za Gaga sa Interom i Bocom Juniors.
Gago je višak na Santiago Bernabeu. Duže vrijeme ne može da se izbori za mjesto u timu pored Samija Khedire i Xabija Alonsa.
Argentinski veznjak željan je igre i mogao bi se preseliti na Anfield, bez obzira što su tamo na sredini terena Leiva, Adam, Gerrard, Poulsen i Henderson.
Boca Juniors se također spominjala kao nova Gagova destinacija. Međutim, argentinska momčad vjerovatno nije spremna platiti odštetu od sedam miliona funti.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e
Kosovo i Bosna i Hercegovina dobili su najteži mogući udarac: "Te države ne postoje?"
Nakon ispadanja u drugu ligu
Uzalud su pravili stadion: Pod drugi put u 15 godina ugašen poznati klub s Balkana
Oproštajan intervju od Reala