Najbolji strijelac Bosne i Hercegovine u minulim kvalifikacijama, Edin Džeko večeras će predvoditit napad Bosne i Hercegovine u susretu sa Bjelorusijom.
Džeko će večeras biti usamljen u napadu, ali sa čak petoricom igrača u veznom redu. Priliku od prve minute u Zenici trebao bi dobiti Zvjezdan Misimović, a na treba posebno podsjećati kako sarađuju naša dva Zmaja.
"Svejedno mi je hoću li biti sam u napadu ili ne. Igrao sam mnogo puta prije i kao jedini napadač, ali i sa još jednim ili dva napadača, tako da mi je sasvim svjedno. To će svakako odlučiti selektor, a ja ću se prilagoditi kako god selektor odluči", kaže Džeko.
"Nedostajaće nam Spaha, Pjana i Maletić, ali ja uopšte ne sumnjam da će svi ostali igrači koji budu igrali dati sve od sebe da večeras napravimo dobar rezultat", dodao je Dijamant.
Promo
Oko 150 učesnika čistilo deponiju, izletište i planinarilo
Mozzart podržao ekološku akciju u Zabrđu kod Viteza
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ne računaju na njega
Crvena zvezda pokazala izlazna vrata 'najvećoj prevari' - Koferi su mu već spremni
Njegove riječi su ostavile sve u nevjerici
Legenda šokirala naciju - Nikola Jokić više ne igra za Srbiju?
Na odmoru u Grčkoj
Đoković završio u neočekivanom zagrljaju
Pobjeda Liverpoola, a Kerkez u glavnoj ulozi