Dosadašnji centar Anadolu Efesa Miroslav Raduljica (213 cm 23god.), narednu sezonu nastupaće u dresu beogradskog Partizana. Beogradski crno-bijeli su postigli dogovor sa Efesom oko jednogodišnje pozajmice za povremenog reprezentativca Srbije.
"Sretan sam što sam konačno u Partizanu. Spreman sam i jedva čekam prve utakmice. Nadam se da će me povrede zaobići, i da ću se vratiti na košarkaški teren u pravom svjetlu i na pravom nivou", rekao je Raduljica na zvaničnom predstavljanju.
U dosadašnjoj karijeri Raduljica je pored Anadolu Efesa, nastupao za berlinsku Albu, Borac iz Čačka, te FMP iz Železnika, gdje je i doživio košarkašku afirmaciju.
Dolaskom Raduljice, Partizan sada na centarskoj poziciji ima tri zaista sjajna riješenja. Pored njega tu s još povratnik iz NBA lige Nikola Peković, te Rastko Katić.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Gube u prijateljskoj utakmici od Kanade
Ako Barbarez gleda Rumune ima razlog za smijeh! Golman "ludovao", pa lupao, Lucescu tužno sve gledao
To će biti dan za pamćenje
Bosanci pišu najljepšu fudbalsku priču u Evropi: Klub iz petog ranga igra historijsku utakmicu
19-godišnjak pred sjajnim potpisom
Srpska zvijezda uzima pasoš bratske zemlje - "Djed mu je to omogućio"
Ponovo je bio bez dlake na jeziku i isprozivao Piksija kao nikad prije
Ovakav udar na režim se ne pamti! Zbog ovih riječi Rade Bogdanović više neće moći na TV ekrane
Očito je zadovoljan saradnjom u redovima Zmajeva