Dejan Ćup jedan od igrača Igokee sa najdužim stažom u ovom klubu karijeru će nastaviti u Sloveniji. Krilni centar iz ekipe Aleksandrovca potpisao jednogodišnji ugovor sa slovenačkim prvoligašem, Elektrom.
Nekada jedan od osnovnih stubova Igokee, Ćup se u Ligi 8 i play offu prošle sezone nije mnogo naigrao u crno-bijelom dresu. U Ligi 13, Ćup je postizao 10,5 poena po susretu.
Ćup je u Igokei proveo šest godina, od 2002. do 2008. godine.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije sve tako sivo, ili ipak jest?
Prvi kiks Dinama i odmah je stigla prva žrtva: "On je sramota hrvatskog nogometa"
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
Smatraju da im je on sve "izbaksuzirao"
Srbi su našli krivca za poraz na Eurobasketu, region "cirkuza" sa izjavom Aleksandra Vučića
Evo o čemu je riječ