Predstavnik BiH Velibor Vidić je na Svjetskom prvenstvu u Baku izgubio od Kubanca Carlosa Bantuerta odlukom sudija na poene.
Tokom prver runde Vidić je odoljevao napadima Kubanca odlicno se kretao i pokazao izvrsnu fizičku spremu no sudije su prvu rundu bodovale 4:1 za predstavnika Kube.
Tokom druge i treće runde Kubanac je držao konce u svojim rukama, pa Vidić nije uspio sustići prednost te je izgubio odlukom sudija u korist Carlosa Bantuerta.
Ne možemo se oteti dojmu da su sudije Kubancu koji je realno bio bolji dodjelile očigledno veću prednost od zaslužene. No što je tu je, Vidić će svoju šansu za Olimpijadu tražiti na izbornom turniru u Istanbulu sljedeće godine u aprilu mjesecu.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru
Hrvati će biti bijesni kada vide šta je nakon utakmice izjavio Stevan Jovetić: "Bolji su, ali..."
Oduševio po ulasku u igru
Fantastični Mitrović u debiju za novi klub pokazao klasu
Pomogao mu kada je bilo najteže
Mamić otvoreno o čovjeku iz BiH koji mu je dao 22 miliona: "Da mu sutra zatreba, sve bih mu dao"
Donio odluku