Juan Manuel Vargas mogao bi napustiti Fiorentinu u januarskom prelaznom roku nakon što je kažnjen zbog neprofesionalnog ponašanja.
Vargas je izbačen iz tima nakon što je zakasnio na trening zbog opijanja do kasno u noć.
"Razgovarali smo na tu temu kada se vratio nakon reprezentativnih obevaza. Izostavio sam ga iz tima zbog neprofesionalnog ponašanja. Pravil vrijede za njega, kao i za ostale", rekao je Siniša Mihajlović, trener Viola.
Prema talkSPORTu, Arsene Wenger je poslao skaute da drže" na oku" peruanskog krilnog igrača, za kojeg bi mogao poslati ponudu već u januaru naredne godine.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nakon ispadanja u drugu ligu
Uzalud su pravili stadion: Pod drugi put u 15 godina ugašen poznati klub s Balkana
Navijači u službi politike
Ponoćni marš nadomak Srbije, počela je invazija nabrijanih Albanaca: "Dolazi vam kraj!"
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Andrija Maksimović konačno otišao