Jedan od najiskusnijih Interovih nogometaša, Javier Zanetti (38), smatra da je njegov klub spreman da dovede Edena Hazarda, talentiranog Lilleovog Belgijanca.
Inter je neko vrijeme jedan od klubova koji želi angažirati ovog talentiranog 20-godišnjaka. Mogli su se Neroazzurri u njegove kvalitete uvjeriti u utorak, kada su gostovali u Lilleu u trećem kolu grupne faze Lige prvaka.
Istina, Hazard je zakazao, Inter je slavio s 1:0 (Gianpaolo Pazzini strijelac, op.a), ali kapiten Zanetti i dalje smatra da će njegov klub učiniti sve da realizira ovaj transfer.
"Hazard je tip igrača koji mi se dopada i znam da ga Inter prati", rekao je Argentinac za RMC, uz dodatak: "Prema nekom mom mišljenju, on je trenutno na pravoj razini da nastavi karijeru u Interu".
Pored Intera, za Hazarda su interes odranije pokazali Real Madrid, Arsenal i minhenski Bayern. Iz Lillea često ističu kako će svogu zvijezdu zadržati barem do ljeta, no u januaru bi se moglo štošta toga dogoditi.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Obraćanje medijima u Plavom salonu
Adžem: Bolji smo tim, imali smo manje sreće
Oglasio se Goran Vučević
Hajduk priprema teren za bombu u rangu Rakitića i Perišića: "Naglasit ću samo jedno ime, zove se..."
Željezničar - Kopar 1:1
Pravda je zadovoljena: Boljević ušao i "zapalio" Grbavicu u 96. minuti!
Oglasio se poznati reditelj