Ezequiel Lavezzi, napadač Napolija, neće preseliti u januarskom prelaznom roku u Milan ili Manchester City, potvrdio je to njegov agent.
Talijanski mediji su pisali da bi 26-godišnji Argentinac mogao preseliti u Milan u januarskom prelaznom roku, no to se neće dogoditi rekao je Alejandro Mazzoni.
"Povezivanja Lavezzija sa Milanom nisu istinita. Lavezzijevo ime nikada nije spomenuto u mojim razgovorima sa Braidom, sportskim direktorom Milana", rekao je Mazzoni.
"Manchester City me nije nikada nazvao i raspitivao se za Lavezzija. On je u Napoliju i tu želi i ostati. Mislim da nije uredu raspravljati o mogućem Lavezzijevom transferu, jer se mora skoncentrisati na sezonu sa Napolijem i Ligu prvaka", dodao je Mazzoni.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nakon ispadanja u drugu ligu
Uzalud su pravili stadion: Pod drugi put u 15 godina ugašen poznati klub s Balkana
Slavni fudbaler se oglasio pismom
Crna nedjelja za režim, pao je prvi veliki grad! Vidić srušio Vučića: "Vidim Srbiju koja se..."
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Nije se dugo čekalo na reakciju