Talijanski košarkaški prvak Montepaschi u nekoliko narednih mjeseci neće moći računati na Rimantasa Kaukenasa, koji je povrijedio koljeno na utakmici Cremone i Montepaschija.
Iz talijanskog kluba potvrdili su povredu Kaukenasa, te su dodali da će u narednim danima ovaj košarkaš biti podvrgnut operativnom zahvatu, nakon kojeg mu slijedi višemjesečna rehabilitacija.
Podsjetimo, u dosadašnjem dijelu Eurolige Kaukenas je prosječno postizao 14.5 poena, kojima je pridodavao 2.2 skoka i 2.5 asistencija.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Oglasio se poznati reditelj