Milan je u pregovorima s Argentincem Carlosom Tevezom koji bi već u januaru mogao doći na San Siro, a taj se potez čini dobrim za Interova kapitena Javiera Zanettija.
Prošle je sedmice potvrđeno da je City dao dozvolu Tevezovom agentu da stupi u kontakt s Rossonerima. Izvjesno je da će ga aktualni prvaci Italije dovesti na posudbu, što je potvrdio i dopredsjednik Milana Adriano Galliani.
"Sve što mogu reći je da bi Milan dosta dobio dovođenjem Teveza. On je veliki igrač", rekao je Zanetti za svog sunarodnjaka.
I Inter je bio povezan s Tevezom.
"Naš klub uvijek dovodi velike igrače, tako da ne vidim razlog zašto ne bismo trebali nastaviti. Predsjednik (Massimo Moratti, op.a) naporno radi na poboljšanju momčadi".
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Oglasio se legendarni fudbaler
U noći kad je Srbija paralizovana Vidić krenuo u otvoreno rušenje Vučića, poruka je jasna i glasna
Analiza bivšeg napadača