Predsjednik Intera, Massimo Moratti, istakao je kako je Carlos Tevez preskup za "Nerrazzure" i da od njegovog dolaska nema ništa:
"Nismo razočarani zbog Teveza. Pretpostavljam da je dogovorio saradnju sa Milanom pod istim uslovima, koje je i nama postavio. Međutim, za nas je to bilo neprihvatljivo. U svakom slučaju, mi ćemo uraditi nešto u januarskom prelaznom roku."
Tevez će, gotovo izvjesno, pojačati redove Interovog gradskog rivala, ekipe Milana, tokom januarskog prelaznog roka.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nikog ništa ne pita
Srbija i Vučić u ogromnom skandalu zbog 'projekta za sva vremena'
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Navijači u službi politike