Nakon što je tokom dana stigla vijest da je Thomas Sorensen potpisao novi ugovor sa Stokeom, nekoliko sati kasnije, stigla je vijest da je i naš reprezentativni golman Asmir Begović, također produžio ugovor sa engleskom ekipom.
Begović je novi ugovor potpisao do ljeta 2016. godine i u Stokeu smatraju da su time, na duže staze, riješili pitanje prvog golmana.
"Zaista su sjajne vijesti da smo potpisali nove ugovore sa dvojicom naših golmana." rekao je Tony Pulis, menadžer Stokea, dodavši:
"Važno je da imamo jaku konkurenciju, na svim mjestima u timu. U Asmiru, vjerujem da imamo najboljeg mladog golmana u Engleskoj, koji je pokazao potencijal od trenutka kada je došao u klub i sigurno će biti vrlo važan dio ekipe i u budućnosti, jer želimo još više napredovati. Sretni smo što imamo dva vrhunska golmana." zaključio je Pulis.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Mora se to promijeniti
Kakav šamar Nikoli Jokiću, više neće moći da...
Pobjeda Liverpoola, a Kerkez u glavnoj ulozi
Slika poniženog Srbina obilazi svijet: "Znaš li ti sine u kakav si klub došao?"
Donio odluku
Svetislav Pešić više nije selektor Srbije!
Nemile scene nakon završetka meča
Vinčić svirao kraj, a onda su Donnarumma i Gattuso izgubili živce zbog bezobrazluka Izraelaca
Press konferencija Hrvatske