Menadžer Newcastlea, Alan Pardew, priznao je kako teško podnosi eliminaciju svoje ekipe iz daljnjeg toka takmičenja u FA kupu.
Danas su Svrake minimalno poražene na gostovanju kod drugoligaša Brightona, te neće imati priliku da se bore za trofej FA kupa.
"Došli smo ovdje bez Tiotea, Coloccinija, Papissa Cissea i Dembe Ba, ali opet smo morali pobijediti u jednoj ovakvoj utakmici. Da smo danas pobijedili i plasirali se u narednu rundu sve bi bilo lakše, jer bi tada imali na raspolaganju sve ove igrače. Bila je ovo utakmica u kojoj smo morali trijumfovati, ali nažalost nismo i to je zaista teško prihvatiti", rekao je Pardew.
Newcastle će sljedeću utakmicu u Premiershipu igrati već u srijedu, kada će gostovati na Ewood parku ekipi Blackburna.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Trener Borca pun pohvala
Marinović svjestan šta predstavlja Grbavica: "Željezničar igra kod kuće sa posebnim motivom"
Opet ih je naljutio
Albanci ne dolaze u Beograd zbog Vučića, u Srbiji lude: "Diktator..."
Na društvenim mrežama
Oglasio se Avdić, baš kao svojevremeno Baždar!
Slavili sa minimalnih 1:0