Kataranin Nasser Al-Attiyah je izborio po peti put zaredom nastup na OI. Osim što je poznat kao vrstan vozač, Al-Attiyah je istovremeno i sjajan strijelac.Osvojio je dva zlata na Azijskim Igrama i jedno srebro.
Ovaj put je na prvenstvu Azije u disciplini gađanja glinenih golubova pogodio svih 150 meta, što bilo dovoljno da se plasirana u London, jer je izjednačio svjetski rekord. Tako se na kraju ispostavilo da je debaklom odnosno ranim odustajanjem na ovogodišnjem Dakaru izborio nastup na Igrama u Londonu.
''Nekada u životu čovjek nešto mora izgubiti bi dobio nešto drugo. Ja sam odustao u devetoj etapi Dakara, uspio sam stiži na prvenstvo Azije u streljaštvu 13.januara u Kataru. Imao sam sreće i izborio sam nastup na OI u Londonu.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Smatraju da im je on sve "izbaksuzirao"
Srbi su našli krivca za poraz na Eurobasketu, region "cirkuza" sa izjavom Aleksandra Vučića
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru
Hrvati će biti bijesni kada vide šta je nakon utakmice izjavio Stevan Jovetić: "Bolji su, ali..."
Pred utakmicu sa Austrijom