U organizaciji Karate kluba "Salih Salko Ćurić" u dvorani Skenderija će u nedjelju, 1. aprila, biti održan "Karate kup Oslobođenja - Memorijal Salko Ćurić".
Ova tradicionalna manifestacija posvećena je uspomeni na utemeljitelja karate sporta u BiH i regionu i inicijatora organizovanja kupa, Salku Ćurića.
Takmičenje će biti održano u kategorijama djece od 9 do 14 godina i seniorki u katama, te seniora u borbama (otvorena kategorija). Nagrade će biti dodijeljene za prva tri mjesta.
Takmičenje počinje u nedjelju u 10.00 sati, svečano otvaranje na programu je u 14.15 sati, nakon čega će uslijediti finala u svim kategorijama.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Džikić je poznat po mislu za ironiju
"Ja sam Srbin, to je zemlja inače poznata po savršenom miru i strpljenju"
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Očekuje nas pravo ludilo!
Poznati svi parovi nokaut faze EuroBasketa!
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
Ne onako kako se mislilo u prvi mah
FIBA iznenadila bh. navijače: Meč Bosna i Hercegovina - Poljska igra se u neobičnom terminu · Zvanično
Zakopane ratne sjekire?