Nakon što je pred susret sa Bayernom ostao bez kopački Portugalac Cristiano Ronaldo dobiće nadoknadu za ukradene stvari.
Njemački radio "Bayern", odlučio je Ronaldu pokloniti tradicionalne bavarske cipele, te su mu uputili poziv da bude njihov gost na Oktoberfestu, festivalu piva koji se održava u septembru i oktobru.
Ronaldu su pred polufinalni susret Lige prvaka protiv Bayerna nestala tri para kopački, a bez kopački su ostali i Benzema, te Oezil.
Real je već uputio žalbu UEFA-i zbog ovog slučaja.
Promo
U novoj opremi do novih pobjeda
OFK Vida iz Gradačca uz Mozzart do višeg ranga
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Luka Vušković je čudo
Hrvatska ima nestvarnu zvijer od igrača - Uskoro će biti najbolji na svijetu!
Prve reakcije nakon poraza
Evo kako su Admir Adžem i Dean Klafurić prokomentarisali tri poništena pogotka Plavih na Pecari
Zakopane ratne sjekire?
Anel Ahmedhodžić se vraća u reprezentaciju BiH?
Tri pogotka su poništena nakon VAR intervenicija
Željezničar nije bio miljenik VAR sobe, Široki Brijeg mu nanio prvi poraz
Opet ih je naljutio