Kockanje nije urodilo plodom

Martin Whitmarsh priznao pogrešku

Izlaza nije bilo, na kraju su ljudi u McLarenu priznali pogrešku.Grešku koja je Lewisa Hamiltona stajala dobrog rezultata u Španiji.

Hamilton je u svom zadnjem letećem krugu postavio najbolje vrijeme kvalifikacija, ali nije mogao doći do boksa jer je ostao bez goriva.

Vidim da sam napravio grešku.Mislim da niko nije očekivao kaznu kakvu smo mi dobili.Gledajući na kompletnu situaciju nakon sve što se dogodilo, mislim da am mogao drugačije reagovati, trebali smo Lewisa odmah pozvati u boks.Dok je Lewis vozio svoj posljednji krug vidjeli smo da nema goriva koliko smo mislili da ima'' kaže McLarenov šef Martin Whitmarsh

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.